روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "سرگردانی استقلالی‌ها برای تهیه زمین تمرین" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

سرگردانی استقلالی‌ها برای تهیه زمین تمرین

خبرورزشی نوشت:سرگردانی تیم فوتبال استقلال برای برگزاری تمرینات در آستانه شروع بیست ویکمین دوره مسابقات لیگ برتر، مشکلات این تیم را چند برابر کرده است.

6 روز دیگر فصل جدید مسابقات لیگ برتر آغاز می شود و استقلال هنوز سرگردان برای پیدا کردن زمین تمرین است. مقصر مشکلات امروز، مدیران فعلی و اعضای تیم نیستند، مقصر کسانی هستند که کمپ مرحوم ناصر حجازی را به بخش خصوصی اجاره دادند تا در چند سال اخیر، استقلال برای داشتن یک زمین تمرین مناسب، دچار مشکلات زیادی شود و علاوه بر اینکه ذهن سرمربی و بازیکنان درگیر مسائل بیرونی شده، هزینه های زیادی هم برای باشگاه استقلال در پی داشته است.استقلال تمرینات خود را در مجموعه انقلاب برگزار می کرد، اما به دلیل پایان قرارداد با این مجموعه، نبود سیستم آبیاری و کیفیت پایین چمن، قرار شد تمرینات به مکان دیگری منتقل شود. ورزشگاه پاس قوامین، راه آهن، امیرآباد (دانشگاه تهران)، الیاف، صنایع دفاع، نفت تهرانسر، کارگران، پژوهشگاه نفت، خیریه عمل و زمین شماره دوی آزادی از جمله زمین های موجود در تهران بودند که مسئولان استقلال سراغ آنها رفتند.ورزشگاه امیرآباد، الیافت و کارگران به ترتیب در اختیار تیم های مس رفسنجان، گل گهر سیرجان و نساجی مازندران قرار داشت، زمین های شماره دو آزادی و خیریه عمل کیفیت نداشتند و چمن ورزشگاه راه آهن نیز زیر کشت رفته بود. ورزشگاه پای قوامین نیز قرار است میزبان بازی های خانگی سایپا و یک تیم دیگر باشد. زمین پژوهشگاه نفت رختکن ندارد.مسئولان استقلال پس از آن سراغ مجموعه نفت تهرانسر رفتند که اعلام شد این زمین نمی تواند هر روز در اختیار استقلال باشد و استقلالی ها می توانند یک روز در میان، تمرینات خود را برگزار کنند. از طرفی، این مجموعه مشکلات دیگری دارد که می توانست برای استقلال دردسر ایجاد کند. گزینه بعدی، مجموعه صنایع دفاع بود که مدیران استقلال موفق شدند این مجموعه را در اختیار بگیرند، اما یک روز پس از برگزاری تمرین اعلام شد به دلیل تجمع هواداران استقلال مدیران صنایع دفاع مخالف برگزاری تمرینات استقلال در این مجموعه هستند.با توجه به مشکلات پیش آمده، قرار است مدیریت باشگاه استقلال تا امشب تکلیف زمین تمرین را مشخص کند. گزینه اول آنها صنایع دفاع است و قصد دارند با رایزنی با مسئولان ارشد، بار دیگر مجوز برگزاری تمرینات را در صنایع دفاع بگیرند. یک گزینه دیگر هم مدنظر استقلال قرار دارد که تا امشب تکلیف آن نیز مشخص خواهد شد. در صورتی که گزینه دوم تأیید شود، برای اینکه چمن آن مورد ترمیم قرار بگیرد، استقلالی ها باید چند روزی در جای دیگری تمرین کنند. 251 251

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " سرگردانی استقلالی‌ها برای تهیه زمین تمرین از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×