روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "خط و نشان مهاجم پرسپولیس برای رقبا/عکس" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

خط و نشان مهاجم پرسپولیس برای رقبا/عکس

عیسی آل کثیر در رقابت با مهاجمان استقلال و سپاهان باید برتری قدیمی پرسپولیس در آقای گلی را حفظ کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مهاجم ۳۲ ساله سرخپوشان که دومین سال حضورش در این تیم را سپری می کند، در دیدار مقابل فولاد موفق به گلزنی شد و در یک صحنه هم خروج مرادیان مانع از گل بعدی او باشد.با این حال گلزنی در هفته اول لیگ برتر هواداران پرسپولیس را امیدوار کرده تا پس از دو فصل آنها مهاجمی در قواره آقای گلی داشته باشند. آخرین بار علی علیپور رقابت را به مهاجمان خارجی واگذار کرد.در بین آقای گل های لیگ برتر، پرسپولیس با ۵ کفش طلا صدرنشین است و در رتبه دوم استقلال و سپاهان با ۴ آقای گل در جایگاه دوم قرار دارند. این فصل دو تیم آبی و طلایی پوش در خط حمله نیز قدرت زیادی دارند و مهاجمان این تیم با ادعای آقای گلی پای به لیگ برتر گذاشته اند.در چنین شرایطی عیسی آل کثیر، مهدی عبدی و حامد پاکدل ماموریت ویژه ای برای ادامه فصل دارند و باید دید موفق به آقای گلی می شوند یا خیر؟256 251

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " خط و نشان مهاجم پرسپولیس برای رقبا/عکس از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×