روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "زمان حضور ژستد در استقلال مشخص شد" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

زمان حضور ژستد در استقلال مشخص شد

مقدمات حضور رودی ژستد در استقلال فراهم شده و اگر مشکل خاصی ایجاد نشود او بعد از بازی با ذوب آهن با باشگاه استقلال قرارداد خواهد بست.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ نزدیک به ۲۰ روز می شود که استقلال در صدد جذب رودی ژستد مهاجم فرانسوی شاغل در لیگ یونان است. پیش از این گفته می شد طرفین بر سر مسائل مالی اختلافاتی دارند اما گفته می شود این مهاجم فرانسوی بعد از بازی دوشنبه استقلال و ذوب آهن به تهران می آید تا با باشگاه استقلال وارد مذاکره رسمی شود. نزدیکان استقلال می گویند احتمال عقد قرارداد ژستد با استقلال زیاد است اما همه چیز در مذاکرات تهران مشخص خواهد شد. مجیدی در آخرین مصاحبه خود هم تأکید کرده بود که علاوه بر کوین یامگا دو خارجی دیگر حتماً به استقلال می آید و در ادامه رقابت های لیگ برتر این تیم را همراهی می کنند. دو بازیکنی که در خط حمله بازی خواهند کرد و البته گفته می شود یکی از آنها توانایی بازی در پست هافبک نفوذی را هم دارد.256 251

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " زمان حضور ژستد در استقلال مشخص شد از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×