روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "مجیدی با مظاهری نمی‌سازد که نمی‌سازد" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مجیدی با مظاهری نمی‌سازد که نمی‌سازد

رشید شانس زیادی برای بازی در استقلال ندارد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ رشید مظاهری با سر و صدای زیادی به استقلال ملحق شد ولی از سال گذشته تا امروز شرایط ثابتی در این تیم نداشته است. او در تابستان امسال قصد داشت از استقلال برود. فرهاد مجیدی هم این گلر را نمی خواست ولی در نهایت با دخالت آجرلو این بازیکن در استقلال ماندنی شد. دستمزدی که آبی ها به این بازیکن می دهند سنگین است ولی بعید به نظر می رسد باشگاه بیشتر از نیم فصل بخواهد به او بپردازد. در یکی دو روز گذشته دوباره اخباری سر زبان ها افتاده که مظاهری در نیم فصل از استقلال خواهد رفت. از فولاد به عنوان مقصد بعدی این بازیکن یاد می شود.251 41

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مجیدی با مظاهری نمی‌سازد که نمی‌سازد از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×