روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "طرفدار پرسپولیس چهارشنبه به ورزشگاه آزادی بروند" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

طرفدار پرسپولیس چهارشنبه به ورزشگاه آزادی بروند

سهیل مهدی خبر داغی به قرمزها داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ بازی پرسپولیس و صنعت نفت با حضور تماشاگران برگزار می شود. سهیل مهدی رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ با اعلام این خبر می گوید: «دیدار پرسپولیس - صنعت نفت آبادان مثل دیدار استقلال - نساجی مازندران به صورت آزمایشی با تماشاگر برگزار می شود، به طوری که پنج درصد ظرفیت ورزشگاه آزادی یعنی پنج هزار تماشاگر می توانند در ورزشگاه حضور داشته باشند. نتایج حاصل از این دو بازی درباره شیوه نامه رعایت پروتکل های بهداشتی منجر به تصمیم گیری برای حضور تماشاگران در بازی های آینده خواهد شد.» او ادامه می دهد: «وزارت بهداشت و درمان به همراه وزارت ورزش و جوانان در حال ارزیابی بهترین مدل برای استخراج چگونگی حضور تماشاگران در ورزشگاه ها هستند. هر چقدر تماشاگران همکاری کنند، زودتر این مدل راه می افتد. در بازی استقلال - نساجی مشکلاتی در عدم رعایت شیوه نامه های بهداشتی به وجود آمد که اگر در دیدار پرسپولیس - صنعت نفت نیز تکرار شود، نمی توانیم فضا را در اختیار باشگاه ها قرار دهیم تا از حمایت هواداران خود برخوردار شوند.»251 41

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " طرفدار پرسپولیس چهارشنبه به ورزشگاه آزادی بروند از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×