روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "تبریک رییسی برای سالروز استقلال لبنان با یک پیام ویژه برای میشل عون" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تبریک رییسی برای سالروز استقلال لبنان با یک پیام ویژه برای میشل عون

رییس جمهوری در پیامی به رییس جمهوری لبنان سالروز استقلال این کشور را تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، سید ابراهیم رییسی در این پیام خطاب به میشل عون رییس جمهوری لبنان فرا رسیدن سالروز استقلال جمهوری لبنان را به وی و مردم مقاوم این کشور صمیمانه تبریک گفت.رییس جمهوری عنوان کرد: امیدوارم با تدابیر جنابعالی، تلاش مسئولان و همت مردم لبنان، همچون گذشته شاهد کشوری با ثبات، امن و رو به رشد باشیم و جمهوری اسلامی ایران نیز همانند گذشته از هیچ تلاشی برای گسترش روابط دو جانبه در راستای منافع متقابل، دریغ نخواهد کرد.رییس جمهوری خاطرنشان کرد: از خداوند متعال، سلامتی و موفقیت آن جناب و عزت و سربلندی مردم عزیز جمهوری لبنان را مسألت دارم.23219

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تبریک رییسی برای سالروز استقلال لبنان با یک پیام ویژه برای میشل عون از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×