روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "کرونا ندارم/ دوست دارم با استقلال به سیرجان بروم" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

کرونا ندارم/ دوست دارم با استقلال به سیرجان بروم

خبرورزشی نوشت: مدافع استقلال گفت: امیدوارم شرایط جسمانی ام به گونه ای باشد که بتوانم به بازی با گل گهر برسم ولی این بستگی به وضعیت جسمانی تا پیش از اعزام تیم دارد.

غیبت مدافع تیم استقلال در تمرین این تیم شایعاتی مبنی بر احتمال غیبتش در دیدار با گل گهر را در فضای مجازی به راه انداخت.محمدحسین مرادمند در گفتگویی در ارتباط با شرایط جسمانی اش اظهار داشت: از دیشب حالم بد شد و کمی احساس سرماخوردگی داشتم تا اینکه امروز این موضوع را با کادر فنی در میان گذاشتم و به من گفته شد که به تمرین نروم تا با استراحت بهتر شوم.وی در پاسخ به این سوال که آیا مبتلا به کرونا شده یا نه گفت: نه کرونا ندارم و فقط کمی احساس سرماخوردگی می کنم و امیدوارم هرچه زودتر این شرایط را پشت سر بگذارم تا به تمرین برگردم.این بازیکن که در آخرین مصاف لیگ برتری استقلال و گل گهر یکی از گلزنان تیم استقلال بود در این باره که می تواند همراه با کاروان استقلال به سیرجان برود یا نه توضیح داد: امیدوارم شرایطش بوجود بیاید و بروم. خیلی دوست دارم در این بازی کنار هم تیمی هایم باشم اما بستگی به حالم دارد.مرادمند زننده گل اول استقلال در بازی برگشت فصل بیستم مقابل گل گهر سیرجان بود. دیداری که در پایان، استقلال با نتیجه دو بر صفر حریفش را شکست داد. دیگر گل استقلال در آن بازی را مهدی مهدی پور به ثمر رسانده بود.258 41

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " کرونا ندارم/ دوست دارم با استقلال به سیرجان بروم از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×