روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "یک آیتم جنجالی در فوتبال برتر؛ رفتار شما غیرحرفه‌ای بود آقای میثاقی!" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

یک آیتم جنجالی در فوتبال برتر؛ رفتار شما غیرحرفه‌ای بود آقای میثاقی!

شب گذشته و در برنامه «فوتبال برتر»، آیتمی جنجالی پخش شد که حسابی در فضای مجازی در حال پخش شدن است و حتی اختلافاتی را در میان خانواده ها درست کرده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ پس از گذشت ٢٢ ماه، هواداران فوتبال موفق شدند در بازی هفته گذشته استقلال و نساجی وارد استادیوم ها شوند و به طلسم دوری آن ها از فوتبال پایان داده شود.اما شب گذشته و در برنامه «فوتبال برتر»، آیتمی جنجالی پخش شد که حسابی در فضای مجازی در حال پخش شدن است و حتی اختلافاتی را در میان خانواده ها درست کرده است.در این آیتم، ویدیوهایی از تماشاگران حاضر در استادیوم منتشر شد که در حال استعمال سیگار هستند. در این تصاویر، چهره همه هواداران حاضر در ورزشگاه آزادی به نمایش گذاشته شد و همچنین همه آنهایی که در حال کشیدن سیگار هستند!بسیاری از هواداران فوتبال اعتقاد دارند که در هنگام پخش این تصاویر، باید چهره ها پوشانده می شد. البته ظاهرا فوتبال برتری ها هم عقیده دارند باتوجه به شرایط کرونایی و عدم رعایت مسائل اولیه از سوی برخی تماشاگران و مبادله کردن سیگار و عدم استفاده از ماسک و… پخش این تصاویر در جهت سالم سازی ورزشگاه هاست!فارغ از اینکه کشیدن سیگار در استادیوم های ورزشی ممنوع است اما رفتار تیم محمدحسین میثاقی و فوتبال برتر غیرحرفه ای تر از تماشاگران حاضر در استادیوم بوده است.256 251

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " یک آیتم جنجالی در فوتبال برتر؛ رفتار شما غیرحرفه‌ای بود آقای میثاقی! از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×