روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "آقای درودگر! چه کاره ای که استقلال را تهدید می کنی؟" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

آقای درودگر! چه کاره ای که استقلال را تهدید می کنی؟

میزان نوشت: پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: درودگر بر اساس کدام کارنامه مدیریتی و سابقه ای به خودش اجازه می دهد یک باشگاه بزرگ را تهدید کند؟

حسن روشن پیشکسوت استقلال و بازیکن اسبق تیم ملی ایران از نحوه مدیریت فدراسیون و ماجرای تبلیغات محیطی شاکی است. او در مصاحبه ای انتقادآمیز به نکته های زیر اشاره کرد:*فدراسیون فوتبال به معنای واقعی حرفه ای عمل نمی کند. در تمام دنیا باشگاه ها خودشان مسئولیت همه امور را برعهده دارند، اما در کشور ما به دلیل نبود نظارت کافی، فدراسیون فوتبال برای همه تعیین تکلیف می کند، در حالی که فدراسیون فوتبال باید به دنبال ارتقای سطح کیفی فوتبال ملی باشد و با کسب کرسی های بین المللی قدرت و دیپلماسی خود را افزایش دهد، اما متاسفانه هیچ خبری از این اتفاقات نیست.*مگر امروز در فوتبال دنیا فدراسیون ها مسئولیت تبلیغات محیطی تیم های باشگاهی نظیر رئال مادرید، بارسلونا و بایرن مونیخ را انجام می دهند که امروز فدراسیون فوتبال به دنبال اجرای تبلیغات محیطی توسط سازمان لیگ است؟ متاسفانه وقتی مدیران باشگاهی با هم اتحاد ندارند فدراسیون به این سبک زورگویی می کند و مدعی می شود سازمان لیگ باید این کار را انجام دهد در حالی که سازمان لیگ در این میان فقط باید سهم خود را دریافت کند و در هیچ کاری دخالت نکند.*چگونه است که هزینه اجاره استادیوم، هزینه جاری مسابقات و دستمزد مربیان و بازیکنان را باید باشگاه بپردازد و در مقابل درآمد تبلیغات محیطی در اختیار سازمان لیگ باشد؟ اگر باشگاه ها با هم اتحاد داشتند و یک هفته مسابقات را تعطیل می کردند، آن وقت مشخص می شد فدراسیون می تواند اینگونه زورگویی کند یا خیر؟ *درودگر رفیق ماست، اما او چه کاره است که باشگاه استقلال را تهدید کند؟ بر اساس کدام کارنامه مدیریتی و سابقه ای درودگر به خودش اجازه می دهد یک باشگاه بزرگ را تهدید کند. دوستان اگر قدری عقلانیت به خرج می دادند الان وضعیت فوتبال ما این نبود، مسئولان سازمان لیگ دقیقا چه لطفی در حق باشگاه های فوتبال کرده اند که حالا کار به تهدید آن ها رسیده است؟ *عزیزی خادم روزهای اول با شعار تغییر در سطح مدیریت فوتبال وارد کار شد. روزهای اول همه چیز خوب پیشرفت، اما رفته رفته معضلات بیشتر از موفقیت ها شد، شاید او کارهای خوب نیز انجام داده باشد، اما در سیستم مدیریتی امروز فوتبال متاسفانه چالش ها خیلی زیاد شده است. دوستان در فدراسیون فوتبال به جای دخالت در امور باشگاه ها بهتر است به فکر پشتیبانی تیم های ملی باشند تا موانع موجود بر سر راه تیم های ملی برطرف شود.256 251

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " آقای درودگر! چه کاره ای که استقلال را تهدید می کنی؟ از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×