روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "مصاحبه کردم باندبازی نکنید؛ محرومم کردند/ باید از خانم شهریاری تعریف می‌کردم تا پست بگیرم!" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مصاحبه کردم باندبازی نکنید؛ محرومم کردند/ باید از خانم شهریاری تعریف می‌کردم تا پست بگیرم!

فارس نوشت: بازیکن اسبق پرسپولیس و استقلال گفت: سئوال کردم چرا باید فوتبال ساحلی، خانوادگی اداره شود و چرا باند و باندبازی در آنجا وجود دارد؟

امروز خبر رسید بهزاد داداش زاده پیشکسوت تیم های پرسپولیس و استقلال از فعالیت های فوتبالی محروم شده است. او دلایل این محرومیت را در مصاحبه زیر توضیح داد:*دلیل محرومیت من حرف زدن و صداقت است. چون گفتم چرا تیم ملی ساحلی به جام جهانی نرفته محرومم کردند. من سئوال کردم چرا باید فوتبال ساحلی خانوادگی اداره شود و چرا باند و باندبازی در آنجا وجود دارد، اما من را به کمیته اخلاق فراخواندند.*من به کمیته اخلاق رفتم و توضیحاتم را ارائه کردم، اما اگر حرفم اشتباه بود چرا رئیس دپارتمان تغییر کرد. جالب است بدانید به من گفتند باید به مناطق محروم بروم و در آنجا به صورت رایگان آموزش فوتبال بدهم، اما ظاهراً نمی دانستند کار من آموزش است و من مدرسه فوتبال دارم.*هر کسی واقعیت را بگوید به جای تشویق محرومش می کنند. تا زمانی که کمیته اخلاق و انضباطی زیر مجموعه فدراسیون فوتبال باشد، هیچ اتفاقی نمی افتد. من برای این مملکت زحمت کشیدم و در تیم ملی بازی کردم، سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی بودم و پرسیدم چرا پاداش بازیکنان تیم ملی را نمی دهید. اما آیا باید محروم شوم؟*اگر از خانم شهریاری تعریف می کردم شاید الان پست هم می گرفتم، اما از این اخلاق ها ندارم و واقعیت را می گویم. من کارشناس فوتبال هستم و باید در مورد اظهار نظر کنم. اگر الان بگویم کار اسکوچیچ و طارمی اشتباه بود باید محروم شوم؟*رئیس دفتر کمیته از من خواسته نامه محرمانه است و آن را به کسی ارجاع ندهم بعد خودشان در سایت فدراسیون خبر محرومیت من را آن هم بعد از آنکه حکم نزدیک به دو ماه پیش ابلاغ شده، در سایت فدراسیون منتشر کردند.۲۵۶ ۲۵۱

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مصاحبه کردم باندبازی نکنید؛ محرومم کردند/ باید از خانم شهریاری تعریف می‌کردم تا پست بگیرم! از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×