روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "واکنش مظاهری و مرادی پس از خط خوردن/عکس" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

واکنش مظاهری و مرادی پس از خط خوردن/عکس

دو بازیکن استقلال پس از خط خوردن از فهرست تیم برای دیدار با گل گهر، به خط خوردن خود واکنش نشان دادند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ پس از اعلام لیست استقلال برای دیدار با گل گهر سیرجان، نام رشید مظاهری باز هم در این لیست دیده نشد. هفته گذشته فرهاد مجیدی، روی نام رشید مظاهری دروازه بان تیمش قلم قرمز کشید و از علیرضا رضایی جوان در قفس توری تیمش استفاده کرد که او هم نمایش خوبی داشت. در این هفته مجیدی باز هم مظاهری را از لیست تیمش خط زد تا او برای دومین هفته پیاپی غایب بزرگ کاروان استقلال باشد. از سوی دیگر، روز گذشته بابک مرادی هم به دلیل مسائل انضباطی از لیست استقلال خط خورد تا این دو بازیکن غایبان پرواز استقلال به کرمان باشند.حالا این دو بازیکن، با انتشار پست هایی در صفحات شخصی خود برای استقلال در بازی با گل گهر سیرجان آرزوی موفقیت کردند.257 251بیشتر بخوانید: طارمی و مثلث افسانه ای لیورپول

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " واکنش مظاهری و مرادی پس از خط خوردن/عکس از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×