روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "وزیر اطلاعات پیام جدید صادر کرد" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

وزیر اطلاعات پیام جدید صادر کرد

ایرنا نوشت: وزیر اطلاعات در پیامی با تبریک هفته بسیج تاکید کرد: حضور عزتمندانه بسیجیان در عرصه های مختلف جامعه مایه عزّت، سربلندی و مباهات است و همواره هر خدمتی که به بسیج و بسیجی مزین شد با موفقیت و سرفرازی همراه بوده است.

سید اسماعیل خطیب در این پیام افزود: بسیج شجره طیبه ای است که توانمندی های تحسین برانگیز را به منصه ظهور گذاشته و مایه افتخار و سربلندی اسلام و میهن عزیزمان است و چه شیوا حضرت امام خمینی (ره) می فرمایند در دنیا افتخارم این است که خود بسیجی ام زیرا که گلدسته های رفیع آن اذان شهادت و رشادت سرداده اند. وی با بیان اینکه بسیج ثمره شیرین انقلاب اسلامی و پشتوانه پیشرفت کشور است،گفت: رهبر عزیزمان فرمودند فرهنگ بسیجی، فرهنگ معنویت و شجاعت و غیرت و استقلال و آزادگی است.خطیب اظهار داشت: به راستی، بسیج رهرو راستین پیر جماران و مطیع اوامر رهبر معظّم انقلاب است و حضور عزتمندانه این دلاوران جان برکف در عرصه های مختلف جامعه مایه عزّت، سربلندی و مباهات است و همواره هر خدمتی که به بسیج و بسیجی مزین شد با موفقیت و سرفرازی همراه بوده است.وی در این پیام خاطر نشان کرد: هفته پر خیر و برکت بسیج را که یادآور ایستادگی، ایثار و شهادت است خدمت تمامی بسیجیان سلحشور تبریک و تهنیت می گویم و ضمن آرزوی موفقیت روز افزون برای این عزیزان، به روان پاک و مطهّر امام راحل و شهدای گلگون کفن بسیجی درود می فرستم.۲۳۲۱۹

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " وزیر اطلاعات پیام جدید صادر کرد از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×