روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "روایت فرهاد مجیدی از بازی با گل‌گهر" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

روایت فرهاد مجیدی از بازی با گل‌گهر

تیم فوتبال استقلال تهران فردا باید به مصاف گل گهر سیرجان برود که به نظر فرهاد مجیدی بازی سختی برای آبی ها خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تیم های فوتبال استقلال و گل گهر سیرجان از ساعت ۱۶ فردا در مقابل یکدیگر قرار می گیرند.فرهاد مجیدی، سرمربی استقلال درباره این بازی گفت: درباره بازی فردا باید بگویم که تیم گل گهر تیم بسیار خوبی است و بازیکنان بسیار خوبی را در اختیار دارد ولی ما برای کسب سه امتیاز به میدان خواهیم رفت، ما می دانیم که بازی بسیار دشواری در پیش داریم.وی ادامه داد: محمد حسین مرادمند و روزبه چشمی به دلیل سرماخوردگی در این بازی غایب هستند ضمن اینکه سبحان خاقانی به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه کتف ما را در این بازی همراهی نخواهد کرد.۲۵۷ ۲۵۱بیشتر بخوانید: ماجرای حضور بدهکار معروف ۱۰۰ میلیاردی در کارگزار استقلال

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " روایت فرهاد مجیدی از بازی با گل‌گهر از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×