روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "فجرسپاسی - سپاهان؛ قطعا بدون تماشاگر" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

فجرسپاسی - سپاهان؛ قطعا بدون تماشاگر

ناظر دیدار هفته ششم فجرسپاسی و سپاهان اصفهان تاکید کرد که این دیدار بدون تماشاگر برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ جلال مرادی ناظر دیدار عصر چهارشنبه فجر شهید سپاسی و سپاهان که قرار است در ورزشگاه حافظیه شیراز برگزار شود، در جلسه پیش از دیدار دو تیم، تاکید کرد که این دیدار بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد. این در حالیست که دیدار استقلال و نساجی در هفته پنجم با حضور تماشاگران برگزار شد و برای دیدار هفته ششم پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان نیز مجوز حضور تماشاگران صادر شده است.این تصمیمات سازمان لیگ با اعتراض برخی تیم ها و علاقه مندان فوتبال در شهرستانها خصوصا هواداران تیم ها مواجه شده است اما هنوز پاسخ قانع کننده ای به تقاضای به حق فوتبالدوستان از سوی مسئولان فدراسیون فوتبال داده نشده است.۲۵۷ ۲۵۱بیشتر بخوانید: فردوسی پور با چه شرایطی به شبکه ۳ برمی گردد؟

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " فجرسپاسی - سپاهان؛ قطعا بدون تماشاگر از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×