روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "فرهاد مجیدی و علی کریمی در یک قاب مشترک!/عکس" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

فرهاد مجیدی و علی کریمی در یک قاب مشترک!/عکس

فرهاد مجیدی و علی کریمی، اسطوره های استقلال و پرسپولیس، روزگاری در قامت کاپیتان سرخابی ها با یکدیگر رقابت جذابی داشتند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ یکی از کری خوانی های همیشگی هواداران سرخابی ها، بر سر اسطوره های این دو باشگاه به خصوص علی کریمی و فرهاد مجیدی است. کریمی بارها در دربی های مختلف برای پرسپولیس نقش آفرینی کرده و فرهاد مجیدی هم یکی از بازیکنانی است که امضایش پای بردهای چهارگانه معروف استقلال هست و همین ها باعث شده هواداران این دو حسابی با یکدیگر کل کل و کری خوانی داشته باشند. تصویر زیر، مربوط به دربی ۷۳ پایتخت است که در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی برگزار شد و استقلال موفق شد در وقت های اضافه، با دو گل مجتبی جباری و تک گل اسماعیل شریفات، رقیب را شکست دهد. در تصویر قابی ماندگار از کاپیتان های وقت استقلال و پرسپولیس، فرهاد مجیدی و علی کریمی ثبت شده که در حال انجام مراسم ابتدای بازی هستند.۲۵۷ ۲۵۱بیشتر بخوانید: یک استقلالی چهره مددی را سانسور کرد!/عکس

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " فرهاد مجیدی و علی کریمی در یک قاب مشترک!/عکس از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×