روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "سیل واکنش‌های منفی به بدسلیقگی «فوتبال برتر»" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

سیل واکنش‌های منفی به بدسلیقگی «فوتبال برتر»

خراسان نوشت: گزارش برنامه فوتبالی شبکه ۳ درباره استعمال دخانیات در ورزشگاه، با واکنش های منفی فراوان مواجه شد.

همان طور که احتمالا می دانید، درِ ورزشگاه های فوتبال که پس از شیوع کرونا در ایران به روی تماشاگران بسته بود، در جمعه ای که گذشت، باز شد. پس از حدود ۲۲ ماه، روز جمعه ۲۸ آبان ماه با بازگشایی ورزشگاه آزادی برای علاقه مندان فوتبال، حدود ۵ هزار نفر از هواداران دو تیم استقلال و نساجی به ورزشگاه آزادی رفتند و مسابقه را تماشا کردند. این اتفاق با پوشش ویژه رسانه ها همراه شد، از جمله برنامه تلویزیونی «فوتبال برتر» که دوشنبه شب در دو آیتم ویژه به بررسی این اتفاق پرداخت؛ گزارش هایی که با واکنش های منفی زیادی روبه رو شد.«فوتبال برتر» چه کرد؟جواد خیابانی که گزارشگر مسابقه استقلال و نساجی بود، در اوایل گزارش خود، اشاره کرد که ۷ هزار تماشاگر در ورزشگاه حضور دارند، اگرچه می دانیم مجوز ورود حداکثر ۵ هزار تماشاگر به ورزشگاه صادر شده بود. از همین جا می شد حدس زد دست اندرکاران برنامه «فوتبال برتر» راجع به ورود تماشاگران و نحوه ورود آن ها به ورزشگاه، انتقادهایی دارند. با این حال، انتظار می رفت ورود برنامه «فوتبال برتر» به بحث بازگشایی ورزشگاه ها، جالب و جذاب باشد، انتظاری که برآورده نشد. آیتم هایی که این برنامه در این باره پخش کرد، نشانی از شور و شوق تماشاگران نداشت. آیتم اول یک گزارش میدانی ۶ دقیقه ای درباره مشکلات بلیت فروشی و سرگردان شدن تماشاگران بود و آیتم دوم که بیشترین بازخوردهای منفی را در فضای مجازی دریافت کرد، ۲.۵ دقیقه بود و به بحث استعمال دخانیات در ورزشگاه می پرداخت.واکنش های منفی فراواننکته مهم درباره آیتم دوم «فوتبال برتر»، محو نکردن صورت تماشاگرانی بود که در ورزشگاه سیگار می کشیدند. اتفاقی که واکنش منفی بسیاری از کاربران فضای مجازی را برانگیخت، چراکه عملاً می توانست برای جوانانی که دور از چشم خانواده، دخانیات مصرف می کردند، دردسر درست کند. علاوه بر واکنش های فراوان توئیتری و اینستاگرامی، محمدجواد آذری جهرمی وزیر سابق ارتباطات در این باره نوشت: «فقط برنامه «فوتبال برتر» می تونست از روز زیبایِ حضور تماشاگران و بازگشتِ بی نهایت هیجان به ورزشگاه آزادی و فوتبال ایران، تصاویر حداکثر ۱۰ نفر از ۵۰۰۰ تماشاگر حاضر در ورزشگاه رو که دارن سیگار می کشن ،بگیره و با آهنگ پس زمینه مستند شوک پخش کنه.» محمد نوری فر مدیررسانه ای باشگاه استقلال تهران نیز نوشت: «نکته ای که بیش از هر چیز تلخ و ناراحت کننده به نظر آمد، تصویربرداری پنهانی از چند هوادار نوجوان و جوان تیم استقلال در حال استعمال دخانیات بود که می تواند عواقب نگران کننده و پیش بینی ناپذیری برای این افراد به همراه داشته باشد. این رویکرد برنامه «فوتبال برتر» در حالی است که فراموش نمی کنیم، دو سال قبل کنفدراسیون فوتبال آسیا به دلیل سیگار کشیدن عوامل صداوسیما در راهروهای ورزشگاه آزادی، فدراسیون فوتبال را به مبلغ ۳۰۰۰ دلار جریمه کرد.» دیروز شبکه های اجتماعی مملو از اظهارنظرهایی در مخالفت با این اقدام «فوتبال برتر» بود.اگرچه احتمالا از نظر حقوقی، به اقدام «فوتبال برتر» در نمایش تصاویر تماشاگران در یک مکان عمومی، ایرادی وارد نیست، اما ورود به این شکل به بحث بازگشایی ورزشگاه ها، بی تردید مصداق بدسلیقگی است. ۵۸۵۸

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " سیل واکنش‌های منفی به بدسلیقگی «فوتبال برتر» از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×