روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "صحبت‌های بودار وریا غفوری - خبرآنلاین" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

صحبت‌های بودار وریا غفوری - خبرآنلاین

وریا غفوری مدافع تیم فوتبال استقلال معتقد است، تیمش با این روند از شرایط قهرمانی دور می شود و باید بهتر از این باشد و فوتبال بهتری به نمایش بگذارد.

به گزارش خبرگزاریخبرآنلاین؛ وریا غفوری مدافع تیم فوتبال استقلال درباره دیدار این تیم مقابل گل گهر و اینکه تیمش نتوانست از دو بازیکن خارجی خود استفاده کند، اظهار داشت: من نمی دانم دلیلش چه بود، اما متأسفانه نتوانستیم از این دو بازیکن خود استفاده کنیم. در مجموع بازی خوبی برای دو تیم نبود و شکل خوبی هم نداشت. به نظر نتیجه مساوی، عادلانه بود.وی درباره اینکه استقلال دو بازی است گل نمی زند و آیا این مسئله تیم را از روند قهرمانی دور نمی کند و در آینده اش تأثیرگذار نیست، گفت: قطعاً همینطور است و باید بهتر از این باشیم و بهتر فوتبال بازی کنیم تا هم هواداران مان راضی باشند و هم خودمان لذت بیشتری ببریم. ما فرصت داریم و باید برای بازی های پیش رو آماده تر باشیم.مدافع تیم فوتبال استقلال ادامه داد: متأسفانه من خودم این روزها در شرایط فوق العاده سختی فوتبال بازی می کنم، هم داخل تیم و هم بیرون تیم فشارهای عجیب و غریبی روی من است. ان شاءالله بتوانم از این روزهای سخت عبور کنم و شرایط خوبی پیدا کنم و در شرایط نرمالی فوتبال بازی کنم.غفوری درباره اینکه آیا بهتر نیست درباره شرایط سختی که می گوید بیشتر توضیح بدهد، گفت: اگر لازم باشد در هفته های آینده بیشتر توضیح می دهم، اما شرایط خیلی سختی دارم و این مسئله خیلی عجیب است.وی در واکنش به این سؤال که آیا این مسئله به کادر فنی مربوط است، سکوت کرد و پاسخی به سؤال نداد.بیشتر بخوانید: پاسخ فرهاد مجیدی به حضور جاسوس در استقلال253 251

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " صحبت‌های بودار وریا غفوری - خبرآنلاین از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×