روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "شوک به استقلال از زبان گیتاریست آبی‌ها" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

شوک به استقلال از زبان گیتاریست آبی‌ها

مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت: ممانعت از حضور بازیکنان خارجی به تیم شوک وارد کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ ارسلان مطهری پس از تساوی مقابل گل گهر در خصوص ممانعت از حضور بازیکنان خارجی استقلال در این بازی اظهار داشت: من هم در رختکن و از طریق کادر فنی متوجه این موضوع شدم. شوکه شدیم. نمی دانم چه بگویم. این مسائل تیم را به هم می ریزد و در روند نتیجه گیری تأثیر می گذارد.وی در مورد اینکه استقلال موقعیت هایی داشت و آنها را از دست داد، عنوان کرد: باید در ادامه بهتر شویم و این تنها چیزی است که باید به آن فکر کنیم.مهاجم تیم فوتبال استقلال در مورد کیفیت این مسابقه گفت: نیمه اول بازی فیزیکی بود. در نیمه دوم ما سوار بازی بودیم و خود بازیکنان گل گهر هم این را می دانند می توانستیم از تک موقعیت ها استفاده کنیم اما در کل آنطور که دل مان می خواست بازی نکردیم. باید واقعیت را قبول کنیم و غیر از این هر حرفی بزرگنمایی است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " شوک به استقلال از زبان گیتاریست آبی‌ها از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×