روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "اتفاق عجیب برای مرد جنجالی پرسپولیس/عکس" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

اتفاق عجیب برای مرد جنجالی پرسپولیس/عکس

مهدی شیری با پیراهن متفاوت از سایر بازیکنان پرسپولیس در دیدار با صنعت نفت آبادان به میدان رفت که سوژه کاربران فضای مجازی شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ پرسپولیس و صنعت نفت از ساعت 18 امشب به مصاف هم رفتند که اتفاق عجیب این بازی، لباس متفاوت مهدی شیری نسبت به دیگر بازیکنان سرخ پوش در زمین است.مدافع راست پرسپولیس که از فینال لیگ قهرمانان آسیا تاکنون تبدیل به سوژه هواداران فوتبال شده، لباسی به لوگو و اسپانسر را به تن کرده که فقط در پشت پیراهن شماره او دیده می شود و هیچ آرم و علائم دیگری ندارد. این اتفاق عجیبی در شرایطی است که به نظر می رسد کادر تدارکات پرسپولیس در هنگام آماده سازی البسه تیم و چسباندن شماره و آرم و علائم، دچار فراموشی شده و لباسی مهدی شیری را به طور کامل آماده نکرده است. این موضوع در طول بازی هم چندین مرتبه توسط دوربین های تلویزیونی به تصور کشیده شد و در صفحات مجازی هم با واکنش های جالبی از سوی هواداران همراه بود و کابران به شوخی با این ماجرا پرداختند.با این وجود، مشکل کنونی در لباس مهدی شیری، تصویری از چهره آماتوری فوتبال ایران است که معمولا در این سال ها و در برخی بازی ها دیده شده و هنوز هم ادامه دارد.بیشتر بخوانید: شوک به استقلال از زبان گیتاریست آبی ها253 251

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " اتفاق عجیب برای مرد جنجالی پرسپولیس/عکس از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×