روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "منصوریان: پرسپولیس خوش‌شانس بود! - خبرآنلاین" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

منصوریان: پرسپولیس خوش‌شانس بود! - خبرآنلاین

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان گفت: بازیکنان ما خیلی خوب بازی کردند و بعد از یک بر صفر چند تعویض انجام دادیم که باعث شد بازی را در دست بگیرند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ علیرضا منصوریان در نشست خبری بعد از دیدار نفت آبادان و پرسپولیس اظهار داشت: بازیکنان ما خیلی خوب بازی کردند و بعد از یک بر صفر چند تعویض انجام دادیم که باعث شد بازی را در دست بگیرند. وقتی مقابل پرسپولیس و استقلال بازی می کنید زیاد فرصت گل نصیب تیم شما نمی شود ولی بازیکنی که به زمین فرستادیم تمام تلاش خود را کرد که گل بزنید اما حامد لک با هنرنمایی اجازه گلزنی نداد.وی افزود: روی یک صحنه هم حریف خوش شانس بود. به پرسپولیس و هواداران نفت که در این سرما تیم ما را تشویق کردند تبریک می گویم. از رئیس فدراسیون می خواهم طوری برنامه ریزی کند که در بازی آینده هواداران ما هم در ورزشگاه ها حضور پیدا کنند. هوادار به زیبایی فوتبال کمک می کند.سرمربی نفت خاطرنشان کرد: در دقیقه 93 حق ما این بود گل بزنیم و حداقل یک مساوی از این بازی بگیریم. بعد از بازی از هواداران نفت تشکر کردیم چون آنها با برد تیمشان خوشحال می شوند و با باختشان اشک می ریزند. گلی که خوردیم تاکتیکی نبود و به دفاع تیم ما خورد.منصوریان همچنین در نشست خبری در خصوص مسابقه اظهار داشت: روند بازی را می دانستیم به چه شکل جلو ببریم. سعی ما این بود توپ و میدان را به پرسپولیس بدهیم و از ورد بازیکنان این تیم به 18 قدم جلوگیری کنیم. از دور وقتی گل خوردیم توپ به ساق پای بازیکن ما خورد. نمی توانم بگویم که این اشتباه فردی بود ولی خوش شانسی پرسپولیس بود. جریان بازی به شکلی بود که تا دقیقه 70 5 تعویض جوان خود را انجام بدهیم اما گل حریف روند فکری ما را تغییر داد.بیشتر بخوانید: ببینید | اشتباه عجیب و مرگبار حامد لک 253 251

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " منصوریان: پرسپولیس خوش‌شانس بود! - خبرآنلاین از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×