روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "آقای مسی خجالت نمی کشی؟" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

آقای مسی خجالت نمی کشی؟

کارشناس فوتبال هلند پس از شکست تیم پاریس مقابل منچسترسیتی به انتقاد شدید از لیونل مسی پرداخت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ شب گذشته تیم فوتبال پاری سن ژرمن مقابل منچسترسیتی تن به شکست ۲ بر یک داد. در این مسابقه لیونل مسی، عملکردی فاجعه بار به ثبت رساند و از سوی رسانه اکیپ نمره پایین ۴ را گرفت.در گل اول منچسترسیتی، راه رفتن مسی به سوژه اصلی کاربران فضای مجازی بدل شد و بسیاری از این رفتار فوق ستاره آرژانتینی انتقاد کردند. کارشناسان فوتبال نیز به انتقاد از لیونل مسی پرداختند که تندترین آنها را «رافائل فان درفارت» به ثبت رساند.ستاره اسبق هلند در مصاحبه با سایت Ziggo Sport مدعی شد که مسی از همکاری با بقیه بازیکنان تیم سرباز می زند و هیچ تلاشی برای گرفتن توپ انجام نمی دهد.وی گفت: او در زمین راه می رود و من سوالم از او این است که آیا خجالت نمی کشی؟ من از رفتار مسی در این بازی عصبانی شده بودم زیرا به نظرم چنین بازیکن نباید اصلا در فوتبال حضور داشته باشد.فان در فارت به تمجید از رونالدو پرداخت و گفت: آنها کاملا بازیکنان متفاوتی هستند. رونالدو می جنگد و می خواهد تیم را به سطحی دیگر برساند.۲۵۷ ۲۵۱بیشتر بخوانید: تدبیر خیرخواهانه یا آیین نامه ظالمانه علیه استقلال و پرسپولیس؟

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " آقای مسی خجالت نمی کشی؟ از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×