روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال با ۲ گل برنده دربی خواهد شد" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال با ۲ گل برنده دربی خواهد شد

تسنیم نوشت: هافبک پیشین تیم فوتبال استقلال تأکید کرد آبی پوشان برنده دربی روز شنبه خواهند بود.

یدالله اکبری، درباره تساوی استقلال برابر صنعت نفت گفت: استقلال در مجموع بازی خوبی را به نمایش گذاشت، خصوصاً در نیمه اول که موقعیت های زیادی را به دست آورد، ولی از آنها استفاده نکرد. مسئله مهم این است که استقلال مشکل گل نزدن را حل کند تا بیش از این امتیاز از دست ندهد.وی در مورد عملکرد ژستد در خط حمله استقلال نیز خاطر نشان کرد: این بازیکن هنوز به صورت کامل با تیم هماهنگ نشده است و نیاز به زمان دارد. استقلال در بازی های اخیر امتیازهای نسبتاً زیادی را از دست داده است و ادامه این روند کار آبی پوشان را برای قهرمان سخت تر خواهد کرد. البته پیروزی در دربی تهران می تواند شرایط را برای استقلال تغییر دهد.هافبک پیشین تیم فوتبال استقلال راجع به دربی روز شنبه و پیش بینی اش از نتیجه این بازی اظهار داشت: من دوست دارم استقلال برنده شود و پیش بینی ام این است که با نتیجه ۲ بر یک پرسپولیس را شکست می دهد. دربی همیشه شرایط خاص خودش را دارد و هر تیمی که از لحاظ روحی و روانی آماده باشد و از موقعیت ها استفاده کند در نهایت برنده خواهد شد.۲۵۷ ۲۵۱بیشتر بخوانید: پیکان شاکی جدید بازیکن خارجی تیم قلعه نویی

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال با ۲ گل برنده دربی خواهد شد از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×