روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "پرسپولیس و استقلال در بن‌بست تحریم" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

پرسپولیس و استقلال در بن‌بست تحریم

پرسپولیس و استقلال در حال حاضر مبالغ سنگینی از afc طلبکار هستند و هیچ راهی برای رسیدن به طلب هنگفت خود ندارند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ پرسپولیس و استقلال در حال حاضر مبالغ سنگینی از afc طلبکار هستند و هیچ راهی برای رسیدن به طلب هنگفت خود ندارند. قرمزهای پایتخت که در دو فصل اخیر یک بار فینالیست لیگ قهرمانان شدند و یک بار هم به مرحله یک چهارم نهایی رسیدند مبلغی در حدود 100 میلیارد از کنفدراسیون فوتبال آسیا طلب دارند ولی تحریم ها اجاز نمی دهد به حق خود برسند. همین حالا پرسپولیس به خاطر بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی نمی تواند از دو خرید تاجیکستانی خود استفاده کند. آن ها به هر زحمتی بود طلب 740 هزاردلاری گابریل کالدرون، سرمربی سابق خود را فراهم کردند ولی به خاطر تحریم ها این مبلغ به حساب سرمربی آرژانتینی ننشسته و پنجره قرمزها بسته مانده تا آن ها مجددا به خاطر تحریم ها ضربه بخورند.پرسپولیسی ها قبلا از سفارت مالزی برای دریافت مبالغ استفاده می کردند ولی اکنون این راه هم بسته شده است.استقلال هم که فصل قبل مشکلات مالی فراوانی داشت مبلغی در حدود 16 میلیارد از afc طلب دارد و آن ها هنوز به طلب خود نرسیده اند. هنوز از یاد نرفته که استقلال در زمان فسخ قرارداد استراماچونی چه دردسری برای پرداخت بخشی از قرارداد او داشت و با اعلام حکم شکایت او، آن ها هم مشکلات زیادی برای پرداخت طلب سرمربی ایتالیایی خواهند داشت.یک راهکار مفید در این شرایط این بود که دو باشگاه با afc توافق کنند که مطالبات خارجی ها از حساب کنفدراسیون فوتبال آسیا به آن ها پرداخت شود. موضوعی که باشگاه پرسپولیس برای آن تلاش کرد ولی مورد موافقت قرار نگرفت. این درحالی است که فیفا چند سال قبل در ماجرای شکایت پرو پییچ از استقلال این موضوع را پذیرفت و با آبی ها همکاری کرد.گزارش کامل را اینجا بخوانید253 251

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " پرسپولیس و استقلال در بن‌بست تحریم از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×