روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "ماجرای چاقوکشی در دیدار دو تیم خوزستانی چه بود؟" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ماجرای چاقوکشی در دیدار دو تیم خوزستانی چه بود؟

ایسنا نوشت: در پایان دیدار دو تیم استقلال شوش و شهدای دوکوهه اندیمشک از لیگ دسته سه فوتبال کشور، گلر استقلالی با ضربلت چاقو مورد حمله قرار گرفت.

حسن زاده سرمربی تیم فوتبال استقلال شوش در خصوص درگیری ایجاد شده در پایان این بازی، گفت: بازی بین دو تیم استقلال شوش و شهدای دوکوهه اندیمشک از هفته نهم لیگ دسته سه کشور در اندیمشک برگزار شد و این بازی در پایان ۹۰ دقیقه با تساوی یک بر یک به پایان رسید و خوشبختانه هیچ مشکلی بین دو تیم وجود نداشت.او گفت: اما پس از پایان این دیدار هنگامی که تیم از زمین خارج شدند، متوجه شدیم که آقای مریدی رئیس هیات فوتبال اندیمشک با گلر ذخیره تیم ما دچار درگیری شده و به او حمله ور شده است. گویا از قبل این دو نفر با یکدیگر درگیری و کری داشتند. دروازه بان ما اندیمشکی است و من حتی امروز باتوجه به حساسیت کار، او را جزو لیست ۱۸ نفر هم نگذاشته بودم. سرمربی تیم فوتبال استقلال شوش گفت: متاسفانه در این حادثه بعد از این که آقای مریدی به گلر ما حمله ور می شود و او را توسط اقوامشان از پشت به روی زمین می اندازند و سپس یک نفر با ضربات چاقو به بازوی او باعث مصدومیت اش می شود.بعد از رخ دادن این حادثه پلیس با گاز اشک آور همه را متفرق کرد و تیم ما نیز برای یک ساعت در رختکن حبس شد. وقتی هم که اورژانس آمد با توجه به شدت جراحت اعلام کرد که مصدوم باید به بیمارستان منتقل شود. بازیکن ما به بیمارستان امام علی اندیمشک منتقل شد و تحت عمل جراحی قرار گرفت.حسن زاده درباره وضعیت گلر تیمش نیز گفت: اکنون حال عمومی او خوب است و در بیمارستان تحت مراقبت است. بیشتر بخوانید251253

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ماجرای چاقوکشی در دیدار دو تیم خوزستانی چه بود؟ از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×