روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "ناامیدی استقلالی‌ها از فرهاد مجیدی" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ناامیدی استقلالی‌ها از فرهاد مجیدی

فرهاد مجیدی با استقلال نتایج خوبی در لیگ بیست و یکم کسب کرده و در آستانه قهرمانی نیم فصل است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ استقلال با فرهاد مجیدی این روزها نتایج خوبی گرفته است و حتی می توان آنها را قهرمان نیم فصل هم قلمداد کرد.با نتایج این فصل،هواداران این تیم امید زیادی دارند تا پس از سال ها طلسم ناکامی ها شکسته شود و استقلال جام قهرمانی را بالای سرش ببرد. ما از شما کاربران خبرآنلاین خواستیم تا نظرات خود را درباره اینکه آیا استقلال با فرهاد مجیدی قهرمان خواهد شد یا خیر برای ما بنویسید که در ادامه به آنها می پردازیم:من بعنوان یک استقلالی ... بعید میدونم با روش مربیگری فرهاد مجیدی این تیم بتونه قهرمان بشه...اینکه یک گل بزنی و بعدش همه چی رو بسپری به قضا و قدر و بگی دفاع خوبه و گل نمیخوریم که نشد تاکتیک ... به شخصه نظرم اینه که فرهاد ژن مربیگری نداره ... داره نون محبوبیت رو میخوره...مربیگری این چیزارو بر نمیدارهرو حساب بدبختی ماست که امثال فرهاد مجیدی که حتی یکبار هم بازیکن سال آسیا نشده و معلوم نیست عقبه تحصیلاتش چیست و تنها افتخارش بازی تو لیگ درجه چهار اماراته شده سرمربی!!!مجیدی را بیخودی بزرگ کردیم توانایی کار های بزرگ را نداره چند دیگه از همه از مدیران تیم تا هواداران طلبکار میشهامسال بسیار بسیارمفت امتیازبدست اورده بازبهای چرک بدون حمله وبه لطف پنالتی و....نیم فصل دوم قهرمانی بین دوتیم پرسپولیس وسپاهان مشخص میشهفرهاد مجیدی سریع دچار خودشیفتگی می شود و این کار باعث فروپاشی افکار سیستمی خواهد شد اما استقلال جزو تیم های بالای جدولی خواهد ماند ولی قهرمان نهمن خودم ی استقلالیم - مجیدی مربی خوبی نیست - تنها مربی خوب استقلال استراماچونی بود و بس - تیم نه قشنگ بازی میکنه و نه خوب گل میزنه - به نظرم راه سختی تا قهرمانی داره . خیلی سختبیشتر بخوانید:۲۵۶ ۲۵۱

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ناامیدی استقلالی‌ها از فرهاد مجیدی از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×