روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "امیدواری وزیر ورزش به حضور پرسپولیس و استقلال در آسیا" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

امیدواری وزیر ورزش به حضور پرسپولیس و استقلال در آسیا

وزیر ورزش و جوانان گفت: ان شاءالله استقلال و پرسپولیس از آسیا حذف نمی شوند و هنوز شش روز برای استیناف خواهی زمان باقی مانده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ حمید سجادی در حاشیه جلسه شب گذشته هیأت دولت درباره دلیل حذف استقلال، پرسپولیس و گل گهر از لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: ان شاءالله که حذف نمی شوند، هنز امیدواریم تقریبا شش روز دیگر از مدت استیناف خواهی باقی مانده، ای اف سی به ما به عنوان عضوی از کنفدراسیون سه ماه زمان داد و این مهلت هنوز تمام نشده است. باشگاه ها با تمام تلاش شان مجدد تکالیفی که از سال 2016 باقی مانده و مربوط به یک ماه و دو ماه اخیر نیست، بلکه مربوط به شش سال گذشته است تاکنون انجام نداده اند.وی افزود: باشگاه ها در این مدت شروع به تکمیل مدارک کردند، در این وسط باشگاه گل گهر هم هست. ایرادی که به این باشگاه وارد شده این است که یک بدهی اش را حدود 8 روز دیر پرداخت کرده که این موضوع ان شاءالله حل خواهد شد، اما پرسپولیس و استقلال تا پایان دی مشغول تکمیل مدارک بودند. حتما شنیدید که دو هفته پیش ناگهان ضرب الاجل پنج روزه ای از طرف شرکتی که بحث های حرفه ای سازی AFC را دنبال می کند آمد.وزیر ورزش و جوانان اضافه کرد: طرف حساب ما اکنون ای اف سی نیست بلکه شرکتی است که با آن کار می کند کلیه باشگاه های چینی هم حذف شدند. عربستان 10 درخواست داشته که سه درخواست رد شده است. ابهامی که داریم این است که ای اف سی چگونه مهلت سه ماهه فدراسیون عضو خودش که را نادیده گرفته و این شوک را ناگهان به هواداران و مدیریت دو تیم وارد کرده است. اکنون هم مشغول پیگیری امور هستیم.بیشتر بخوانید:258 251

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " امیدواری وزیر ورزش به حضور پرسپولیس و استقلال در آسیا از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×