روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "جدایی ارسلان از استقلال به یک شرط" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

جدایی ارسلان از استقلال به یک شرط

خبرورزشی نوشت: عدم حضور امیرارسلان مطهری در ترکیب استقلال و در بازی با مس رفسنجان موجب شد تا برخی شایعه کنند این مهاجم از نیمکت نشینی خود ناراحت و درصدد جدایی از اردوی آبی ها است.

او بعد از این مسابقه در مصاحبه ای که با خبرنگاران داشت به صراحت اعلام کرد برنامه ای برای ترک استقلال ندارد و اگر قرار بود این کار را انجام بدهد در ابتدای فصل جمع آبی ها را ترک و به یک تیم جدید می پیوست. امیرارسلان مطهری در تلاش است در رقابت با دیگر مهاجمان استقلال فرصت حضور در ترکیب تیم آبی و گلزنی را پیدا کند.او در محفلی خصوصی عنوان کرده به شرطی استقلال را ترک می کند که در لیست بازیکنان مدنظر فرهاد مجیدی برای دور برگشت بازی های لیگ برتر قرار نگیرد. همچنین گفته نمی تواند به زور در جمع آبی ها باقی بماند اما اگر سرمربی به وی اعتقاد داشته باشد تلاش خود را به کار می گیرد تا بار دیگر به ترکیب ثابت استقلال راه پیدا کرده و ارائه گر بازی های خوبی برای این تیم باشد. در روزهای اخیر بابک مرادی هافبک چپ پای استقلال درخواست جدایی داده و باید منتظر ماند و دید که در تعطیلات زمستانی به جز او چه بازیکنانی اردوی تیم آبی را ترک می کنند.بیشتر بخوانید:258 41

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " جدایی ارسلان از استقلال به یک شرط از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×