روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "الگوبرداری فدراسیون از afc در پروسه مجوز حرفه‌ای" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

الگوبرداری فدراسیون از afc در پروسه مجوز حرفه‌ای

تسنیم نوشت: فدراسیون فوتبال در پروسه صدور مجوز حرفه ای به دنبال الگوبرداری از کنفدراسیون فوتبال آسیاست تا شرکتی ناظر و بیرونی بر روند صدور مجوزها نظارت کند.

حذف استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا و ابطال مجوز حرفه ای این دو باشگاه به همراه گل گهر سیرجان فدراسیون را به سمت تغییرات اساسی در پروسه صدور مجوز حرفه ای باشگاه ها سوق داده است. اعضای کمیته بدوی و استیناف که در دوران ریاست مهدی تاج انتخاب شدند، نفراتی هستند که پس از حذف استقلال و پرسپولیس، انگشت اتهام ها به سمت تعدادی از آنها گرفته شد.هرچند قابل پیش بینی بود که انتخاب های فدراسیون قبلی در فدراسیون جدید با تغییرات مواجه شود، با این حال این اتفاق درباره کمیته های بدوی و استیناف تاکنون صورت نگرفته است. حالا فدراسیون در شرف تغییرات در این دو کمیته است و به احتمال زیاد به زودی نفرات جدیدی به عضویت کمیته های بدوی و استیناف صدور مجوز حرفه ای در می آیند.ضمن اینکه فدراسیون فوتبال قصد دارد با الگو برداری از کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) که نظارت بر روند صدور مجوز حرفه ای را به شرکتی آلمانی واگذار کرده، چنین اقدامی را انجام دهد و با برون سپاری نظارت بر روند صدور مجوز حرفه ای، وضعیت شفاف تری را رقم بزند. به احتمال زیاد شرکتی داخلی در این زمینه انتخاب خواهد شد تا بر روند صدور مجوز حرفه ای باشگاه ها نظارت دقیقی انجام دهد.بیشتر بخوانید:۲۵۶ ۲۵۱

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " الگوبرداری فدراسیون از afc در پروسه مجوز حرفه‌ای از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×