روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "هزینه میلیاردی پرسپولیسی‌ها برای هیچ" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

هزینه میلیاردی پرسپولیسی‌ها برای هیچ

خبرورزشی نوشت: حذف پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا فصل آینده قطعی است و تیم های ایرانی در مجموع شانسی برای بازگشت ندارند.

قهرمان فصل گذشته لیگ برتر در کنار استقلال و گل گهر، سه تیمی هستند که کنفدراسیون فوتبال آسیا آنها را از حضور در رقابتهای این فصل لیگ قهرمانان محروم کرده است. اتفاقی تلخ که باشگاه پرسپولیس در واکنش به آن، باشگاه در نامه ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا برای ارجاع پرونده خود به دادگاه عالی ورزش (CAS)، در ارتباط با عدم صدور مجوز حرفه ای، درخواست شرح تفصیلی رای صادره را کرده است.پرسپولیس در حالی امیدوار به بازگشت به لیگ قهرمانان آسیا از طریق دادگاه عالی ورزش است که معلوم نیست این نهاد چه زمانی به شکایت این باشگاه رسیدگی خواهد کرد و از طرف دیگر خیلی بعید است که دادگاه عالی ورزش، دستور موقتی صادر کند که باب میل یحیی گل محمدی و تیمش باشد.حتما خاطرتان هست که قبل از فینال دو فصل قبل لیگ قهرمانان آسیا، النصر به دنبال این بود که با گرفتن دستور موقت از دادگاه عالی ورزش، فینال لیگ قهرمانان را به تاخیر بیندازد تا مانع حضور پرسپولیس در فینال آسیا شود اما دادگاه کاس با درخواست باشگاه عربستانی مخالفت کرد تا پرسپولیس بدون مشکلی به مصاف اولسان هیوندای برود.هنوز استقلال و گل گهرسیرجان، به دادگاه کاس شکایت نکرده اند اما اگر هم شکایت کنند، هر باشگاه حدود دو تا دو و نیم میلیارد تومان هزینه خواهد داشت که به نظر نمی رسد به جایی برسد. بیشتر بخوانید:258 256

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " هزینه میلیاردی پرسپولیسی‌ها برای هیچ از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×