روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "خاطره تلخ آبی‌ها برای پرسپولیس تکرار می‌شود؟" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

خاطره تلخ آبی‌ها برای پرسپولیس تکرار می‌شود؟

داوری که استقلالی ها خاطره خوشی از او ندارند حالا بازی پرسپولیس با فجرسپاسی را سوت می زند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ اسامی داوران بازی های هفته پانزدهم لیگ برتر اعلام و مرتضی منصوریان به عنوان قاضی بازی پرسپولیس با فجرسپاسی شیراز انتخاب شد.داور جوانی که برای دومین بار قضاوت یکی از بازی پرسپولیس را بر عهده دارد. منصوری پیش از این، بازی پرسپولیس با نساجی در لیگ نوزدهم را هم قضاوت کرده بود که آن بازی با برتری یک بر صفر پرسپولیس با هدایت کالدرون به پایان رسید.این داور در این فصل قضاوت بازی فجرسپاسی با استقلال را هم بر عهده داشت. دیداری که فجری ها در آن در ثانیه های پایانی موفق به زدن گل تساوی شدند. همان دیدار که داور یک گل استقلال را مردود اعلام کرد که به شدن با واکنش تند آبی پوشان همراه شد!استقلالی ها اعتقاد داشتند گلی که ارسلان مطهری به ثمر رسانده سالم بوده و حالا منصوریان بک بار دیگر دیداری را قضاوت می کند که یک پای آن فجرسپاسی و سمت دیگر آن تیمی بزرگ و پرطرفدار تهرانی است!بیشتر بخوانید:۲۵۷ ۲۵۶

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " خاطره تلخ آبی‌ها برای پرسپولیس تکرار می‌شود؟ از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×