روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "بهترین گلزن استقلال در دفاع راست" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

بهترین گلزن استقلال در دفاع راست

مهر نوشت: بهترین گلزن استقلال که هفته هاست در نقش دفاع راست بازی می کند، به احتمال بسیار زیاد در مسجد سلیمان هم کماکان همین نقش را خواهد داشت.

کوین یامگا خرید جدید استقلال با ۶ گل زده بهترین بازیکن و بهترین گلزن نیم فصل نخست آبی پوشان است و با اینکه این بازیکن در بدو ورودش به استقلال در نقش مهاجم به میدان می رفت، اما هفته هاست به دلیل مصدومیت وریا غفوری نقش مدافع راست را بازی کرد تا جای خالی غفوری احساس نشود.با اینکه وریا غفوری با پشت سر گذاشتن مصدومیت توانست در هفته چهاردهم دقایقی به میدان برود، اما در تمرین روز گذشته این تیم مجدداً احساس درد کرد و برای همین نتوانست در تمام دقایق تمرین حضور داشته باشد تا حضور او مقابل نفت مسجد سلیمان (حداقل در ترکیب ثابت) در ابهام قرار داشته باشد.یامگا که عملکرد خوبی در پست وینگر راست برای آبی پوشان داشته و خلاء وریا غفوری را در این منطقه کاملاً پر کرده است، به احتمال زیاد در مسجد سلیمان هم بار دیگر در همین نقش در ترکیب ثابت تیمش قرار خواهد گرفت تا مجیدی روی سلامتی کامل غفوری ریسک نکند.تیم فوتبال استقلال در هفته پانزدهم رقابتهای لیگ برتر میهمان نفت مسجد سلیمان است که این دیدار از ساعت ۱۵:۳۰ امروز در مسجد سلیمان برگزار می شود.بیشتر بخوانید251254

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " بهترین گلزن استقلال در دفاع راست از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×