روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "فرهاد مجیدی و یک تعویض تکراری!/عکس" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

فرهاد مجیدی و یک تعویض تکراری!/عکس

دنیای ورزش تورنتو نوشت: سبحان خاقانی تعویض تکراری مجیدی در این فصل بوده است.

یکی از اتفاقات تکراری در استقلال مجیدی حضور سبحان خاقانی در ترکیب اصلی و تعویض او در ابتدای نیمه دوم است. خاقانی امسال ۵ بار در لیگ و یک بار در جام حذفی ترکیب اصلی استقلال قرار گرفته و تقریبا در تمام این بازی ها تعویض اول مجیدی بوده و جالب اینکه سه بار بین دو نیمه تعویض شده است. او در بازی دیروز هم کار خود را به عنوان بازیکن اصلی آغاز کرد ولی ابتدای نیمه دوم تعویض شد و وریا غفوری جای او را گرفت. اتفاقی که باعث سوالات بسیاری شده و مشخص نیست چرا مجیدی این تصمیم تکراری را اتخاذ می کند.بازیکن جوان استقلال با وجود اعتقاد مجیدی هنوز نتوانسته در ترکیب استقلال بدرخشد. او سال گذشته مقابل پدیده برای اولین بار با لباس استقلال به میدان رفت و برای تیمش گلزنی کرد. حال باید دید در نیم فصل دوم شرایط برای شماره ۷۹ استقلال چگونه پیش خواهد رفت. به خصوص که مجیدی قصد دارد در خط میانی بازیکن بخرد و این کار خاقانی را سخت تر خواهد کرد.بیشتر بخوانید:۲۵۸ ۴۱

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " فرهاد مجیدی و یک تعویض تکراری!/عکس از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×