روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "پایان نیم فصل رویایی حسینی با درخشش در مسجدسلیمان/عکس" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

پایان نیم فصل رویایی حسینی با درخشش در مسجدسلیمان/عکس

حسین حسینی نیم فصل اول را با کلین شیت در مسجدسلیمان به پایان رساند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ حسین حسینی در نیم فصل اول روزهای رویایی را گذراند و توانست اعتماد مجیدی را برای حضور در ترکیب اصلی استقلال جلب کند. شماره یک آبی ها که این هفته ها با توجه به غیبت وریا غفوری بازوبند کاپیتانی را هم به بازو می بستذ، در نیم فصل اول 12 بار برای استقلال به میدان رفت که البته در بازی با ذوب آهن مصدوم شد ولی در دیگر بازی ها مجموعا 4 گل خورد و 8 کلین شیت داشت.او در بازی دیروز مقابل نفت مسجدسلیمان هم عملکرد خوبی از خودش نشان داد و روی چند حمله حریف به خوبی ایستادگی کرد. نکته مهم در عملکرد حسینی پیشرفتش روی توپ های ارسالی بود که در سال های قبل عملکرد متوسطی در این موضوع داشت ولی امسال روی خروج ها شرایط خوبی پیدا کرده است.258 41

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " پایان نیم فصل رویایی حسینی با درخشش در مسجدسلیمان/عکس از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×