روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "فاجعه بزرگ برای آقای گل لیگ برتر" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

فاجعه بزرگ برای آقای گل لیگ برتر

مهاجمان لیگ برتر در نیم فصل اول آمار بسیار ضعیفی داشتند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ نیم فصل اول لیگ برتر دیروز با صدرنشینی استقلال و آقای گلی گادوین منشا، مهاجم نیجریه ای مس رفسنجان با 8 گل زده به پایان رسید. نکته عجیب در خصوص منشا این بود که او 6 گل خود را از روی نقطه پنالتی زده و فقط دو بار در جریان بازی موفق به گلزنی شده است. پس از منشا لوسیانو پریرا از فولاد و کوین یامگا از استقلال با 7 گل زده قرار داشتند که از این تعداد 4 گل پنالتی بود و فقط سه گل در جریان بازی به ثمر رسید.بدون احتساب پنالتی ها مهدی عبدی، عیسی آل کثیر، پیمان بابایی، سعید صادقی و کریم اسلامی با چهار گل زده آقای گل های نیم فصل اول بودند که یک آمار فاجعه به حساب می آید. این آمار نشان می دهد لیگ برتر شدیدا از فقر گل و مهاجم تراز اول رنج می برد.بیشتر بخوانید:258 41

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " فاجعه بزرگ برای آقای گل لیگ برتر از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×