روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "موافقت فرهاد مجیدی با مرخصی خارجی‌های استقلال" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

موافقت فرهاد مجیدی با مرخصی خارجی‌های استقلال

سرمربی استقلال با مرخصی چند روزه خارجی های تیمش موافقت کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، گابریل پین مربی ایتالیایی و کوین یامگا و رودی ژستد دو ستاره فرانسوی، خارجی های استقلال در لیگ برتر بیست و یکم محسوب می شوند. این ۳ خارجی به خاطر برگزاری مسابقات لیگ برتر در روزهای کریسمس نتوانستند ایران را ترک کنند و به کشورهایشان بروند و حالا قرار است هفته آینده به مرخصی بروند.بر اساس هماهنگی انجام شده از سوی پین، یامگا و ژستد این ۳ نفر هفته آینده بعد از دیدار استقلال و هوادار تهران چند روز ایران را ترک می کنند.بعد از پایان دیدار هفته شانزدهم لیگ برتر مقابل هوادار البته مسابقات لیگ برتر تعطیل می شود و طبیعی است که کادرفنی استقلال چند روزی تمرینات را تعطیل می کند تا بازیکنان به استراحت بپردازند، اما احتمالا مرخصی خارجی های استقلال بیشتر از روزهایی خواهد بود که تمرینات تعطیل می شود.آنها بعد از دیدار با خانواده و دوستان در ایتالیا و فرانسه اواسط بهمن ماه به ایران برمی گردند تا کارشان را برای مسابقات آینده از سر بگیرند.بیشتر بخوانید:۲۵۶ ۲۵۱

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " موافقت فرهاد مجیدی با مرخصی خارجی‌های استقلال از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×