روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "بازی صداوسیما با اعصاب هواداران!" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۱۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

بازی صداوسیما با اعصاب هواداران!

ضعف های صدا و سیما همچنان در بازی های لیگ برتر نمایان است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تیم های فوتبال استقلال و هوادار، در بازی معوق از هفته شانزدهم لیگ برتر از ساعت 17 مقابل یکدیگر قرار گرفتند. نکته عجیب در این بازی مشکلات متعدد صدا و سیما و شبکه سوم در پخش زنده بود که گویی به عضوی جدایی ناپذیر از این شبکه تبدیل شده و در مسابقات مختلف، باعث عصبانیت بینندگان می شود. در این بازی در تمام دقایق، برنامه فوتبال برتر و تیم پخش بازی، هیچ نمایشگر زمان و نتیجه بازی را در کادر نداشتند و در هیچ لحظه ای از بازی، زمان و نتیجه بازی برای بینندگان نمایش داده نشد!نکته عجیبی که باعث انتقادهای مختلفی شد که شبکه سه و برنامه فوتبال برتر از اجرای بدیهی ترین آداب پخش یک مسابقه لیگ برتر هم عاجزند و حسابی روی اعصاب هواداران رژه می روند.بیشتر بخوانید:258 251

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " بازی صداوسیما با اعصاب هواداران! از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×