روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "دم فرهاد مجیدی گرم! - خبرآنلاین" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

دم فرهاد مجیدی گرم! - خبرآنلاین

فرهاد مجیدی پس از پیروزی شیرین مقابل شهر خودرو یکی از هواداران استقلال به نام شهاب را با خود به نشست خبری برد.

فرهاد مجیدی پس از پیروزی شیرین مقابل شهر خودرو یکی از هواداران استقلال به نام شهاب را با خود به نشست خبری برد.به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛فرهاد مجیدی پس از پیروزی شیرین مقابل شهر خودرو و با حرکتی قابل ستایش، یکی از هواداران استقلال به نام شهاب را که پیش ازاین او را بارها در تمرینات دیده بودیم با خود به نشست خبری برد.شهاب برای دقایقی بر روی صندلی مدیر رسانه ای آبی پوشان نشست و با خبرنگاران به صحبت پرداخت.شهاب در نشست خبری پس از بازی برای قهرمانی تیمش ابراز امیدواری کرد و با اشاره به صحبت های حسین عسگری کارشناس داوری، مدعی شد پنالتی سپاهان در دیدار برابر استقلال اشتباه بوده است. او گفت که ما امسال صددرصد قهرمانیم و در جشن قهرمانی نیز شرکت خواهم کرد.ما از شما کاربران خبرآنلاین خواستیم تا نظرتان را درباره این حرکت فرهاد مجیدی برای ما بنویسید که در ادامه به منتخبی از نظرات شما نگاهی خواهیم انداخت:خدا حفظش کنه و سلامت باشه....دم فرهاد مجیدی هم گرم....کار بسیار باارزشی است....با آرزوی سلامتی کامل شهاب جان....ریا هست اما بازم همین ریا قشنگه وقتی دوربین نیست هم اینجوری با هوادران برخورد کند.مشک آن است که خود ببوید نه آنکه عطار بگوید . فرهاد مجیدی شاید آدم خیلی کامل و بی نقصی نباشه ولی نتیجه کارهاش رو میشه تو نتایج تیمش مثل یک آیینه دید .روح بزرگ یک مردچقدر این بچه ها روح بزرگی دارند لحظه دعا کردنش عالیهدم فرهاد مجیدی گرم چقدر این بچه کیف کرده رفته اونجادمش گرم شاه فرهاد یه دونه ستفرهاد راه شهریار بزرگ فوتبال ایران علی دایی و مرحوم ناصر خان حجازی را برگزیده و نتیجه ان محبوبیت در قلب ملت ایران۲۵۶ ۲۵۱

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " دم فرهاد مجیدی گرم! - خبرآنلاین از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×