روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "واکنش بازیکن نساجی به حواشی اخیر/عکس" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

واکنش بازیکن نساجی به حواشی اخیر/عکس

بازیکن تیم فوتبال نساجی در خصوص حواشی اخیر تیم نساجی واکنش نشان داد.

بازیکن تیم فوتبال نساجی در خصوص حواشی اخیر تیم نساجی واکنش نشان داد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در روزهای اخیر شایعه ای درباره رختکن نساجی منتشر شد که موجب تعجب بسیاری از اهالی فوتبال و فوتبالدوستان شد. این شایعه پیرامون رفتار ساکت الهامی بعد از بازی نساجی و مس رفسنجان بود. با اینکه بسیاری مسئولان این شایعه را تکذیب کردند، اما بازیکن جوان نساجی، ساعت های تلخی را پشت سرگذاشت. در نهایت ایزد سیف الله پور مدیرعامل نساجی و ساکت الهامی سرمربی سابق این تیم تاکید کردند که درگیر لفظی به خاطر مسائل مالی در رختکن بوده و هر گونه رفتار دیگر را تکذیب کردند. به این طریق مشخص شد تولید محتوای اشتباه و دروغین گریبان گیر دو چهره فوتبالی شد. در نهایت صابر حردانی با انتشار استوری به این موضوع واکنش نشان داد: «خدای من خداییست که دست گیر است. دستم را می گیرد. همان طور که هستم. حسبی الله» استوری صالح حردانی بازیکن استقلال در حمایت از برادرش صابر بیشتر بخوانید:۲۵۳۲۵۱

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " واکنش بازیکن نساجی به حواشی اخیر/عکس از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×