روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "صعود دو تنیسور ایران به جمع برترین‌های تور جهانی" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

صعود دو تنیسور ایران به جمع برترین‌های تور جهانی

۲ نماینده کشورمان به جمع چهار تنیسور برتر تور جهانی سطح ۳ راه یافتند. 

۲ نماینده کشورمان به جمع چهار تنیسور برتر تور جهانی سطح ۳ راه یافتند. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس، مسابقات تور جهانی زیر ۱۸ سال با صعود ۲ نماینده کشورمان به جمع ۴ نفر برتر مرحله نیمه نهایی همراه بود. پس از انجام راند دوم جدول اصلی و در بخش انفرادی ، کسری رحمانی و در بخش دختران مشکات الزهرا صفی به جمع تنیسور برتر راه یافتند. در بخش پسران : دنیل رحمت الله یف از قزاقستان - یوان ناندال از هند ( ۴-۶ و ۷-۶ و ۱-۶ رحمت الله یف ) گوران زگولا از لهستان - دیمتری بسونف از روسیه ( ۲-۶ و ۰-۶ زگولا) یاکوب اوژونل از دانمارک - کسری رحمانی از ایران( ۷-۵ ، ۰-۶ و ۲-۶ رحمانی ) کریش تیاگی از هند - الیاس میلاد فهیم از مراکش ( ۵-۷ ،۷-۶ و ۱-۶ تیاگی) در بخش دختران :فاطمه سادات زنجانی از ایران - مشکات الزهرا صفی از ایران ( ۱-۶ و ۲-۶ صفی) ارینا اریفولینا از روسیه - درسا چراغی از ایران( ۴-۶ و ۱-۶ اریفولینا) آسلی اوزجان از ترکیه - ماندگار فرزامی از ایران ( ۳-۶ و۲-۶ اوزجان) مارگات فانتالا از فرانسه - کات کوپه از بلژیک ( ۳-۶ و ۴-۶ فانتالا) در حال حاضر این مسابقات در بخش دو نفره در حال انجام است. مسابقات بین المللی جوانان به مدت ۲ هفته و از تاریخ ۱۷ الی ۳۱ اردیبهشت ماه در مجموعه ورزشی تنیس آپت استقلال برگزار می شود و تنیسورها در بخش انفرادی و دونفره دختران و پسران به مصاف یکدیگر می روند. سرداوری این دوره از مسابقات بر عهده مسیح صلاح سرداور نشان سفید کشورمان است و امیر همایون صدری مدیریت بازی ها را بر عهده دارد.258 258

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " صعود دو تنیسور ایران به جمع برترین‌های تور جهانی از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×