روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "ستاره استقلال بازی با فولاد را از دست داد" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ستاره استقلال بازی با فولاد را از دست داد

تسنیم نوشت: مدافع تیم فوتبال استقلال به دلیل مصدومیت نمی تواند تیمش را در دیدار با تیم فوتبال فولاد خوزستان در هفته بیست وهفتم لیگ برتر همراهی کند.

تسنیم نوشت: مدافع تیم فوتبال استقلال به دلیل مصدومیت نمی تواند تیمش را در دیدار با تیم فوتبال فولاد خوزستان در هفته بیست وهفتم لیگ برتر همراهی کند.روزبه چشمی مدافع تیم فوتبال استقلال که در جریان دیدار با شهر خودروی مشهد در پست هافبک دفاعی بازی می کرد، در ابتدای نیمه دوم این بازی جای خود را به زبیر نیک نفس داد.این بازیکن دچار مصدومیت شده است و با نظر پزشکان در بازی با فولاد خوزستان حضور نخواهد داشت. رودی ژستد مهاجم خارجی آبی پوشان نیز به دلیل محرومیت غایب این دیدار است.شاگردان فرهاد مجیدی از ساعت ۱۹:۴۵ فردا (شنبه) در هفته بیست وهفتم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه شهدای اهواز به مصاف فولاد خوزستان خواهد رفت.بیشتر بخوانید:

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ستاره استقلال بازی با فولاد را از دست داد از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×