روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "استقبال از استقلال در فرودگاه اهواز/عکس" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقبال از استقلال در فرودگاه اهواز/عکس

گروهی از هواداران استقلال در اهواز با حضور در مقابل فرودگاه این شهر به استقبال اعضای این تیم رفتند.

گروهی از هواداران استقلال در اهواز با حضور در مقابل فرودگاه این شهر به استقبال اعضای این تیم رفتند. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تیم استقلال فردا در حساس ترین دیدار هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال ایران فردا به مصاف فولاد در ورزشگاه فولاد آره نا خواهد رفت.شاگردان فرهاد مجیدی عصر امروز برای حضور در این دیدار، تهران را به مقصد اهواز ترک کردند. تعدادی از هواداران استقلال در اهواز که تعدادشان حدود ۲۰۰ نفر می شود با حضور در مقابل فرودگاه این شهر به استقبال اعضای این تیم رفتند.در میان هواداران حاضر در مقابل فرودگاه اهواز، از هر قشر و گروه سنی دیده می شود. در این بین یک بنر هم خودنمایی می کند که عکس ارسلان مطهری روی آن نقش بسته است.پرواز آبی پوشان ساعت ۱۹:۳۰ در فرودگاه اهواز به زمین نشست و هوادارانی که مقابل فرودگاه حضور دارند، قصد همراهی اتوبوس تیم تا هتل را دارند.بیشتر بخوانید:

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقبال از استقلال در فرودگاه اهواز/عکس از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×