روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "ترکیب دفاعی استقلال تغییر نمی‌کند" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ترکیب دفاعی استقلال تغییر نمی‌کند

مهر نوشت: تیم استقلال در حالی امروز به مصاف فولاد می رود که مجیدی از ترکیبی آشنا در خط دفاعی تیمش استفاده می کند.

مهر نوشت: تیم استقلال در حالی امروز به مصاف فولاد می رود که مجیدی از ترکیبی آشنا در خط دفاعی تیمش استفاده می کند. با وجود اینکه فرهاد مجیدی برای بازی حساس امشب تیمش مقابل فولاد روزبه چشمی را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد، اما وی مشکلی برای چیدمان خط دفاعی با ترکیب ۳ مدافع مرکزی نخواهد داشت.در شبی که روزبه چشمی به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه همسترینگ حضور مقابل فولاد را از دست داده است، مجیدی خط دفاعی تیمش را با ترکیب رافائل سیلوا، محمد دانشگر و عارف غلامی آرایش می کند تا سیستم این تیم در این دیدار حساس دچار تغییر نشود.در این ترکیب سیلوا بازیکنی است که در مرکز زمین به کار گرفته می شود، غلامی مدافع میانی سمت چپ و دانشگر نیز مدافع میانی سمت راست می باشد.دیدار استقلال و فولاد از هفته بیست و هفتم رقابتهای لیگ برتر امشب و از ساعت ۱۹:۴۵ به میزبانی فولاد در اهواز برگزار می شود.بیشتر بخوانید:258 258

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ترکیب دفاعی استقلال تغییر نمی‌کند از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×