روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "تقابل علیمنصور و رحمتی به یاد ۹۰ جنجالی" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تقابل علیمنصور و رحمتی به یاد ۹۰ جنجالی

علیرضا منصوریان و مهدی رحمتی امروز در بازی نفت آبادان و آلومینیوم اراک مقابل هم قرار خواهند گرفت.

علیرضا منصوریان و مهدی رحمتی امروز در بازی نفت آبادان و آلومینیوم اراک مقابل هم قرار خواهند گرفت.به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ وقتی علیرضا منصوریان به عنوان سرمربی استقلال انتخاب رابطه فوق العاده خوبی با مهدی رحمتی داشت اما هرچه از حضور او روی نیمکت آبی ها گذشت این رابطه خراب شد و در نهایت کار به جایی رسید که منصوریان تصمیم به اخراج رحمتی گرفت.اولین جرقه اختلاف بین این دو نفر در بازی معروف مقابل سپاهان زده شد که منصوریان تصمیم گرفت رحمتی را نیمکت نشین کند و حسین حسینی را در ترکیب اصلی قرار دهد. رحمتی اما واکنش خاصی به این ماجرا نداشت و چند هفته بعد جایگاهش را پس گرفت تا اوضاع موقتا آرام شود.با این حال پس از نتایج ضعیف استقلال در هفته های ابتدایی لیگ هفدهم ناگهان منصوریان تصمیم گرفت رحمتی را کلا از تیمش اخراج کند. تصمیمی که هنوز هم مشخص نیست به چه دلیل گرفته شد. پس از اخراج رحمتی او با منصوریان در برنامه 90 درگیر شد تا یکی از دوشنبه های تلخ استقلالی ها رقم بخورد. پس از آن درگیری استقلال مقابل ذوب آهن مساوی کرد و منصوریان استعفا داد تا راه این دو نفر هم جدا شود. از آن موقع تا همین حالا منصوریان و رحمتی باهم قهر هستند و درگیری شان برخلاف موارد مشابه به اشتی ختم نشده است. حتی وقتی سال قبل در بازی آلومینیوم و پدیده مقابل هم قرار گرفتند هم کوچک ترین ارتباطی باهم نداشتند تا مشخص شود دلخوری عمیقی از هم دارند.باید دید در بازی امروز نفت آبادان و آلومینیوم اراک آیا اتفاقی بین آن ها رخ می دهند یا خیر.بیشتر بخوانید:258 258

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تقابل علیمنصور و رحمتی به یاد ۹۰ جنجالی از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×