روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "نکونام و مجیدی؛ از رابطه صمیمی تا اتهامات جنجالی!/عکس" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

نکونام و مجیدی؛ از رابطه صمیمی تا اتهامات جنجالی!/عکس

دیدار استقلال و فولاد به خاطر حضور مجیدی و نکونام روی نیمکت دو تیم جذابیت بالایی دارد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ دیدار امروز استقلال و فولاد تقابل فرهاد مجیدی و جواد نکونام است که روزگاری در کنار هم برای استقلال بازی می کردند و در آخرین قهرمانی استقلال هم نقش موثری داشتند. آن ها زمانی رابطه صمیمانه ای با یکدیگر داشتند ولی این رابطه صمیمانه در سال های اخیر جای خودش را به اتهامات جنجالی داده و این دو دیگر ارتباط خوبی باهم ندارند.وقتی نکو بازیکن اوساسونا بود و فرهاد در کشورهای عربی بازی می کرد، این دو رابطه دوستانه و نزدیکی داشتند و با هم درباره استقلال حرف می زدند. مجیدی می دانست جواد طرفدار رنگ آبی است و قصد دارد یک روز دوباره به این باشگاه بازگردد و هر دو علاقه داشتند روزی در استقلال همبازی شوند. بعدها این اتفاق قرار بود رخ دهد امامخالفت امیر قلعه نویی با حضور مجیدی در ابتدای لیگ دوازدهم اوضاع را خراب کرد. نکونام در این ماجرا گناهی نداشت اما فرهاد او را مورد هدف قرارداد. مصاحبه کنایه آمیز مجیدی علیه جواد باعث شد تا او شوکه شود و از آن موقع رابطه آن ها خراب شد. نکونام هم بعدها مصاحبه ای کنایه آمیز برای فرهاد کرد و از بعضی تحرکات روی سکوهای ورزشگاه گفت. در بازگشت مجیدی به استقلال آن ها در ظاهر رابطه بدی نداشتند ولی اختلافات قبلی حل نشده بود.دو فصل قبل مجیدی دعوای خود با نکونام را علنی کرد؛ سرمربی استقلال بعد از شکست فولاد مقابل استقلال در اهواز، اتهاماتی به نکونام و داور زد که جنجال زیادی را در پی داشت. سرمربی فولاد هم در مصاحبه ای گفت فرهاد آدم مجازی است و کنایه های سنگین دیگری زد. این دو هر چند امسال قبل از بازی فولاد و استقلال دست داد و عکس گرفتند اما کیست که نداند اصلا رابطه حسنه ای ندارند.بیشتر بخوانید:258 258

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " نکونام و مجیدی؛ از رابطه صمیمی تا اتهامات جنجالی!/عکس از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×