روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "آخرین وضعیت شکایت استقلال از مدیرعامل نود ارومیه" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

آخرین وضعیت شکایت استقلال از مدیرعامل نود ارومیه

فارس نوشت: معاون حقوقی استقلال توضیحاتی درباره آخرین وضعیت شکایت این باشگاه از نود ارومیه ارائه کرد.

فارس نوشت: معاون حقوقی استقلال توضیحاتی درباره آخرین وضعیت شکایت این باشگاه از نود ارومیه ارائه کرد. پس از شکست یک بر صفر تیم فوتبال نود ارومیه مقابل استقلال در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی، یحیی بهاری، مدیرعامل و مربی این باشگاه در مصاحبه با خبرگزاری فارس و در اظهار نظری عجیب مدعی شد استقلالی ها از بازیکنان این تیم خواسته اند برابر آنها محکم بازی نکنند.پس از این اتفاق استقلال از بهاری شکایت کرد که فرشید سمیعی، معاون حقوقی این باشگاه درمورد آخرین وضعیت این شکایت اظهار داشت: بهاری، مربی _مدیرعامل نود ارومیه که پس از دیدار با استقلال، در مصاحبه با رسانه ها و روزنامه ها مدعی شده بود بازیکنان استقلال التماس می کردند، بازیکنان ارومیه محکم بازی نکنند تا آنها بتوانند پیروز شوند، زمانی که متعاقب شکایت باشگاه استقلال، توسط رکن قضایی فدراسیون احضار شد به کل مطالب نقل قول شده از سوی خودرا تکذیب کرد و اعلام کرد هرگز چنین جملاتی بر زبان نیاورده است. بر همین اساس قرار شد از خبرگزاری ها و روزنامه مربوطه استعلام شود.بیشتر بخوانید:258 258

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " آخرین وضعیت شکایت استقلال از مدیرعامل نود ارومیه از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×