روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "مدافع سپاهان از استقلال پیشنهاد دارد!" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مدافع سپاهان از استقلال پیشنهاد دارد!

محمد نژادمهدی از استقلال پیشنهاد دارد ولی برای تصمیم گیری در انتظار معرفی فصل آینده آبی پوشان است.

محمد نژادمهدی از استقلال پیشنهاد دارد ولی برای تصمیم گیری در انتظار معرفی فصل آینده آبی پوشان است.به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ استقلال فصل گذشته عملکرد فوق العاده ای در خط دفاعی داشت و با تنها 10 گل خورده رکوردی تاریخی به ثبت رساند. آبی های پایتخت برای فصل آینده هم به دنبال حفظ این استحکام دفاعی هستند و با توجه به جدایی احتمالی رافائل سیلوا و نامشخص بودن شرایط سیاوش یزدانی باید مدافع جدیدی جذب کند. محمد نژادمهدی یکی از نفراتی است که این روزها مسئولان استقلال به دنبال جذبش هستند و احتمال دارد به زودی استقلالی شود.بازیکن سابق ذوب آهن در گفت و گو با ورزش سه در رابطه با پیشنهاد استقلال توضیح داد:« بله از استقلال پیشنهاد دارم و صحبت هایی هم شده است ولی فعلا منتظر سرمربی استقلال هستم تا ببینیم شرایط چطور پیش می رود تا تصمیم بگیرم. به جز استقلال چند پیشنهاد دیگر دارم. از سپاهان هم تماس گرفته اند و مایلند بمانم.»بیشتر بخوانید:258 258

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مدافع سپاهان از استقلال پیشنهاد دارد! از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×