روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "سرمربی جدید استقلال در آغوش لوئیس فیگو/عکس" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

سرمربی جدید استقلال در آغوش لوئیس فیگو/عکس

خبرورزشی نوشت: طبق اخبار رسیده از باشگاه استقلال سرمربی مورد نظر پرتغالی این تیم از عصر امروز وارد تهران می شود.

خبرورزشی نوشت: طبق اخبار رسیده از باشگاه استقلال سرمربی مورد نظر پرتغالی این تیم از عصر امروز وارد تهران می شود. ریکارد ساپینتو سرمربی ۴۹ ساله پرتغالی که گفته شده قرار است ساعت ۱۷ امروز از طریق فرودگاه امام خمینی وارد تهران شود بارها همراه با لوئیس فیگو ستاره بازنشسته فوتبال پرتغال در تیم های ملی و باشگاهی به میدان رفته است.دو تصویر قدیمی از سا پینتو مشخص می کند همواره یکی از هم تیمی های این ستاره کم نظیر فوتبال پرتغال بوده است.عکس زیرخاکی ساپینتو کنار لوئیس فیگو در روزهایی که این دو نفر در باشگاه اسپورتینگ لیسبون پرتغال همبازی بودند ثابت می کند آنها علاوه بر تیم ملی، در رده باشگاهی نیز کنار یکدیگر فوتبال بازی کرده و تجارب زیادی کنار هم اندوخته اند.یکی دیگر از تصاویر چند سال پیش به این دو فوتبالیست پرتغالی مربوط به دیدار خیریه تیم فوتبال پرتغال در سال ۲۰۰۹ است که لوئیس فیگو با بازوبند کاپیتانی سا پینتو، سرمربی مورد نظر باشگاه استقلال را به آغوش کشیده است.سا پینتو در سال ۲۰۰۷ و پس از عضویت در باشگاه استاندارد لیژ بلژیک به دوران فوتبال خود پایان داد و پس از آن وارد جرگه مربیگری شد.258 258

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " سرمربی جدید استقلال در آغوش لوئیس فیگو/عکس از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×