روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "عصبانیت مدافع مغضوب پرسپولیس از شایعات/عکس" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

عصبانیت مدافع مغضوب پرسپولیس از شایعات/عکس

رامین رضاییان به اخبار منتشرشده در روزهای اخیر واکنش نشان داد.

رامین رضاییان به اخبار منتشرشده در روزهای اخیر واکنش نشان داد.به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ رامین رضاییان یکی از خریدهای پرسپولیس در نقل و انتقالات نیم فصل بود که وجود عملکرد نسبتا موفقی هم در ترکیب تیم یحیی داشت. پس از حضور اسماعیلی فر اما باشگاه پرسپولیس تمایلی به تمدید قرارداد با شماره 27 خود نداشته و همین موضوع رضاییان را به سمت درهای خروجی فرستاده است.در چند روز اخیر شایعات مختلفی در خصوص آینده رضاییان منتشر شده که عجیب ترین آن ها حضور او در باشگاه استقلال بود و انگار باعث عصبانیت او شده است. روز گذشته خبری منتشر شد مبنی بر اینکه رامین خودش را به استقلال پیشنهاد داده اما مدیران این باشگاه درخواست او را رد کرده اند.مدافع راست سابق تیم ملی هم با انتشار یک استوری به این خبر واکنش نشان داد و تمام این اخبار را دروغ خواند.بیشتر بخوانید:258 258

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " عصبانیت مدافع مغضوب پرسپولیس از شایعات/عکس از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×