روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "فوری؛ ورود سرمربی پرتغالی استقلال به تأخیر افتاد!" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

فوری؛ ورود سرمربی پرتغالی استقلال به تأخیر افتاد!

خبرورزشی نوشت: ورود سرمربی تیم استقلال به تهران تحت تاثیر بیماری کرونا با تأخیر چند ساعته صورت می گیرد.

خبرورزشی نوشت: ورود سرمربی تیم استقلال به تهران تحت تاثیر بیماری کرونا با تأخیر چند ساعته صورت می گیرد. ظهر امروز اعلام شد که سرمربی منتخب پرتغالی تیم استقلال حدود ساعت ۱۷ از طریق فرودگاه امام خمینی به تهران می رسد اما مسئولان باشگاه استقلال ساعت ورود دقیق ریکاردو ساپینتو را ساعت ۲۳ اعلام کردند.یکی از مقامات مسئول در ارتباط با این موضوع گفت: «دو تن از اعضای باشگاه استقلال که به نمایندگی از طرف مدیر عامل (مصطفی آجورلو) به خارج سفر کرده بودند ساعت ۱۸ از طریق فرودگاه امام خمینی به تهران می رسند اما سرمربی منتخب باشگاه استقلال به دلیل پاره ای آزمایش های مربوط به تست کرونا پرواز اول را از دست داده و از طریق دیگری با تاخیر ۶ ساعته وارد تهران خواهد شد.پیش از این قرار بود ریکارد ساپینتو به محض ورود به تهران از فرودگاه عازم باشگاه استقلال شود تا قرارداد داخلی اش را امضا کند و عکس بگیرد که با توجه به تغییر زمانی در ورود وی به تهران، حضورش در دفتر باشگاه استقلال قطعاً به فردا موکول خواهد شد.ناگفته نماند مسئولان باشگاه استقلال در این باره اعلام کردند مهمانان پرتغالی شان امشب از فرودگاه بلافاصله عازم هتل می شود و صبح فردا به باشگاه استقلال خواهند رفت.258 258

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " فوری؛ ورود سرمربی پرتغالی استقلال به تأخیر افتاد! از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×