روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "افشاگری آجورلو از یک اتفاق عجیب در انتخاب سرمربی استقلال" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

افشاگری آجورلو از یک اتفاق عجیب در انتخاب سرمربی استقلال

مدیرعامل استقلال در خصوص انتخاب سرمربی این تیم صحبت کرد.

مدیرعامل استقلال در خصوص انتخاب سرمربی این تیم صحبت کرد.به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مصطفی آجورلو در مراسم معارفه ریکاردو ساپینتو، سرمربی پرتغالی جدید استقلال در خصوص جدایی فرهاد مجیدی صحبت کرد و از یک راز عجیب پرده برداشت. او در قسمتی از صحبت های خود گفت:«من خیلی مایل بودم که با مجیدی همکاری مان را ادامه دهیم و می خواستیم که قهرمانی در فصل جدید را با یک مربی ایرانی داشته باشیم، اما به هر حال هجمه دیگران سبب شد که مربی که قول همکاری و مساعدت به باشگاه استقلال داده بود، منصرف شود. عیب ندارد آسمان استقلال همیشه آبی است و وسعت آن به اندازه کهکشان ها بی بدیل و بی نهایت است و هرگز استقلال احساس ضعف نمی کند.»این سحبت های آجورلو نشان می دهد او با یک سرمربی ایرانی پیش از این به توافق رسیده اما به خاطر نارضایتی بخشی از هواداران آن سرمربی از حضور در استقلال پشیمان شده است. از صحبت های مدیرعامل استقلال می توان اینطور برداشت کرد که منظورش جواد نکونام است که گفته می شد قرار است سرمربی استقلال شود اما در نهایت از هدایت آبی پوشان منصرف شد. البته رضا عنایتی هم یکی دیگر از گزینه های داخلی بود که با آجورلو مذاکره کرد ولی در نهایت سرمربی استقلال نشد.258 258

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " افشاگری آجورلو از یک اتفاق عجیب در انتخاب سرمربی استقلال از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×